+38(044) 221 71 87
info@qlogic.com.ua
Показати меню

Інтеграція з системами замовника

Поки що жодну велику організацію, яка працює з великою кількістю відвідувачів, неможливо уявити без черг. Суєта, необхідність контролювати пересування викликають роздратування, яке позначається як на відвідувачах, так і на персоналі. Установка системи електронної черги вирішує цю проблему. Вона підвищує ефективність процесів, лояльність клієнтів. Щоб досягти потрібного результату, отримувати користь з усіх функцій, повинен бути налагоджений правильний обмін інформацією. Qlogic забезпечить надійну інтеграцію з системами замовника: створить інформаційний простір для роботи з клієнтами, розширить можливості обробки інформації, автоматизує введення і передачу даних.

 

Що дає інтеграція?

 

  • Інтеграція з CRM замовника придатна для ідентифікації та отримання можливості персоналізувати пропозиції. Збережена історія роботи підвищить продажі.
  • З'єднання з SMS-сервером полегшує попередній запис, інформує про наближення виклику. Клієнту достатньо відправити повідомлення на короткий номер, щоб автоматично передати дані про час запису. Після цього на телефон передається PIN-код підтвердження або неможливості прийому в цей період. Такий саме алгоритм актуальний і для інтернет-ресурсу.
  • Можливість бронювання з занесенням попереднього запису в систему.
  • У персоналу з'являється більше часу для концентрації на своїх обов'язках, вони не відволікаються на галасливі черги. Рівень стресу знижується в рази, а це дозволяє досягати кращих результатів. Як багато вкладок не було б відкрито, оператор бачить, скільки клієнтів він має обслужити.
  • Взаємодія з системами менеджменту і аналітики допомагає спостерігати за статистичними даними, аналізуючи їх, відстежуючи зміни.

 

Механізми інтеграції електронної черги

 

Залежать вони від вимог, поставлених задач.

  • Реалізація типових проектів передбачає інтеграцію через інтерфейс Application programming interface (API).
  • Протоколи SOAP, REST використовуються при роботі зі сторонніми системами, для втілення більш складних проектів, призначених для обміну даними.
  • Для SMS-системи підходить по SMPP-протоколу. Він налагоджує зв'язок з сервером

Команда Qlogic виконає будь-які замовлення по інтеграції з системами замовника. Дотримання термінів, гарантія якості, готовність братися за складні проекти стануть запорукою успішної співпраці.