+38(044) 221 71 87
info@qlogic.com.ua
Показати меню

Мобільна черга

 

Мобільна черга - це максимально зручний спосіб вибудовування роботи між відвідувачами і персоналом організації. Додаток на телефоні або планшеті розкриє всі переваги електронної черги.

 

Безумовно, система керування чергою значно економить час і нерви клієнта. Але все ж проблема очікування в черзі залишається. Крім того, багато часу йде на те, щоб приїхати в установу, з'ясувати години роботи, процедуру реєстрації та очікування своєї черги. Хоча система керування чергою робить очікування значно простіше, зробити процедуру максимально комфортною допоможе мобільний додаток. Він надасть клієнту інформацію про просування в черзі, наближення часу початку роботи з оператором.

 

 

Використовуючи додаток для мобільної черги, клієнт отримує ряд привілеїв.

  • Можливість вибрати зручну дату і час без необхідності присутності в сервісному центрі.
  • Отримання інформації про послугу та списку необхідних документів на мобільний пристрій. Мобільна черга дозволить ознайомитися з усіма нюансами процедури і зібрати документи до приїзду в вашу організацію.
  • У залі очікування буде збиратися значно менше людей, що дозволить оптимізувати роботу операторів. У свою чергу, клієнт зможе відстежити завантаження центру і, при необхідності, перенести свій візит.
  • Прозорість обслуговування відвідувачів. Клієнт може сам відслідковувати весь процес, що підвищує його довіру.
  • Використання мобільної чергі дозволяє оцінити якість послуг. Клієнт може бути впевнений, що його побажання будуть почуті, а ви зможете визначити напрямки, які потребують вдосконалення.