+38(044) 221 71 87
info@qlogic.com.ua
Показати меню

Налаштування системи

Електронна система керування чергою одночасно працює в декількох напрямках:

  • оптимізує роботу організації з клієнтами;
  • впорядковує роботу відділів;
  • поліпшується контроль за якістю надання послуг;
  • є додатковим майданчиком для реклами компанії;
  • формує зручні звіти, що дозволяють швидше підготувати статистику

Без правильного налаштування системи нововведення не виправдає себе, не зможе виконувати всі вищеназвані функції.

 

Налаштування системи керування чергою від Qlogic

 

Коректно задані параметри скорочують час очікування клієнта на 30%. Розподіл відвідувачів між співробітниками відбувається ефективніше, що впливає і на продуктивність праці персоналу. Вибираючи потрібну послугу, на одного клієнта йде менше часу, адже він відразу потрапляє до співробітника, що спеціалізується в даному напрямку.

Наші технічні консультанти зроблять необхідну роботу, позбавляючи вас необхідності довго вникати в особливості програмного забезпечення. Що ми робимо під час налаштування кожної системи?

  • Виставляємо набір параметрів відповідно до ваших вимог.
  • Визначаємо функції, що дозволяють удосконалити бізнес-процеси.
  • Оптимізуємо налаштування.

 

Чому важливо правильно налаштувати систему

 

Збій в роботі може потягти ускладнення як для клієнта, так і для оператора. Наприклад, всі послуги виводяться в порядку ієрархії. Якщо мова йде про 5-10 послуг, проблема некритична. А коли їх число більше 100? Відвідувачу потрібно вже набагато більше часу, щоб розібратися з неструктурованою інформацією, вибрати необхідне. Так у терміналу електронної черги скупчується багато людей, вони плутаються в послугах, неправильно позначають мету візиту - збільшується навантаження на співробітників, відвідувачі стають більш критично налаштовані до компанії.

Без чітко організованого алгоритму знижується об'єктивність звітів. Якщо на табло можна вибрати тільки найпростішу послугу «Отримати талон», система електронної черги з потужного інструменту оптимізації стає просто засобом видачі «квитків».

Прийнявши рішення встановити систему, ви в праві розраховувати на її максимальне використання. Забезпечена нашими технічними консультантами вірна настройка дозволить більшою мірою відчути переваги такого нововведення в роботі держустанови або приватної компанії.