+38(044) 221 71 87
info@qlogic.com.ua
Показати меню

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дотримання Вашої конфіденційності важливо для нас. З цієї причини, ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо і зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами дотримання конфіденційності і повідомте нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

 

Збір і використання персональної інформації

Під персональною інформацією розуміються дані, які можуть бути використані для ідентифікації певної особи або зв'язку з ним.

Від вас може бути запрошено надання вашої персональної інформації в будь-який момент, коли ви користуєтеся нашим додатком.

Нижче наведені деякі приклади типів персональної інформації, яку ми можемо збирати, і як ми можемо використовувати таку інформацію.

 

Яку персональну інформацію ми збираємо

Коли ви виконуєте реєстрацію в електронній черзі, ми можемо збирати різну інформацію, включаючи ваші ім'я, прізвище, номер телефону, адреса електронної пошти тощо

 

Як ми використовуємо вашу персональну інформацію

Зібрана нами персональна інформація може бути використана організацією, в яку ви записуєтеся для отримання послуг, для надання більш швидких і якісних послуг. Персональна інформація може бути використана при формуванні звітів і статистичних вибірок організації, яка надає вам, запитувану послугу.

Час від часу, ми можемо використовувати вашу персональну інформацію для відправки важливих повідомлень і повідомлень (залежить від вимог та внутрішніх рішень \ розпоряджень організації в яку ви входите).

Ми також можемо використовувати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудиту, аналізу даних і різних досліджень з метою поліпшення надаваних нами (реєстрація та процес руху в черзі) послуг.

 

Розкриття інформації третім особам

Ми не розкриваємо отриману від Вас інформацію третім особам.

винятки:

У разі якщо необхідно - відповідно до закону, у судовому порядку, в судовому розгляді, і / або на підставі публічних запитів або запитів від державних органів на території України - розкрити вашу персональну інформацію. Ми також можемо розкривати інформацію про вас якщо ми визначимо, що таке розкриття необхідно або доречно в цілях безпеки, підтримання правопорядку, чи інших суспільно важливих випадках.

У разі реорганізації, злиття або продажу ми можемо передати зібрану нами персональну інформацію відповідній третій особі - правонаступнику.

 

Захист особистих даних

Ми вживаємо заходів обережності - включаючи адміністративні, технічні та фізичні - для захисту вашої персональної інформації від втрати, крадіжки, і недобросовісного використання, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та знищення.

 

Дотримання вашої конфіденційності на рівні компанії

Для того щоб переконатися, що ваша персональна інформація знаходиться в безпеці, ми доводимо норми дотримання конфіденційності і безпеки до наших співробітників, і строго стежимо за виконанням заходів дотримання конфіденційності.