+38(044) 221 71 87
info@qlogic.com.ua
Показати меню

Розробка нових модулів

Установка системи керування чергою допомагає систематизувати інформацію про роботу з клієнтами, підвищити ефективність роботи

  • Система покращує якість обслуговування, підвищує лояльність клієнта до організації.
  • Можливість реєстрації на віддалену дату дозволяє розподілити навантаження між профільними фахівцями, підготуватися до зустрічі.
  • Розставляння пріоритетів між завданнями відбувається швидше.
  • Функція складання звітів дозволяє відстежити години і періоди найбільшого завантаження.

Якщо організація або держустанова вперше встановлює систему електронної черги, часто зупиняються на базовому варіанті. Такий підхід зумовлений бажанням зрозуміти наскільки доцільно використання автоматизованого способу контролю черги. Згодом основних можливостей може не вистачити, тоді зайде мова про доповнення системи новими алгоритмами.

 

Чому варто оновлювати систему керування електронної черги?

 

Робота компанії не стоїть на місці, не зупиняємося на досягнутому і ми. Qlogic пропонує своїм замовникам все найновіше, що з'являється в електронних системах керування чергою. Якщо ви ставите нові завдання, бажаєте доповнити встановлений раніше варіант новими модулями, внести коригування в принципи роботи, наші розробники готові взятися за ці завдання.

Наші продукти удосконалюються, з кожним днем з'являються нові завдання, що вимагають швидкого рішення. У разі виникнення необхідності створення нових модулів до наших продуктів або зміни алгоритмів їх роботи, наша група розробки завжди готова зайнятися цим.

 

Чому обирають Qlogic?

 

  • Ми вислуховуємо і враховуємо в роботі всі побажання клієнта.
  • Пропонуємо кілька варіантів досягнення мети, спільно вибираючи найбільш зручний для реалізації.
  • Ми не переносимо терміни здачі проекту.
  • Пропонуємо то, що буде дієво саме для вашої організації

Фахівці компанії готові взятися за будь-яке замовлення, виконавши його швидко, з гарантією якості, з огляду на всі ваші побажання. Один дзвінок - і незабаром встановлена в організації система керування електронною чергою стане ще надійніше.